Stéphanie Lelieveld

Ontwerper / interieurontwerper

stephanie.lelieveld@B-happyrealisatie.com

Gerbert van Beek

Ontwerper / Engineer

gerbert.vbeek@B-happyrealisatie.com

Bouwe Geels

Procesbegeleider / Constructeur

bouwe.geels@B-happyrealisatie.com

Joost van ‘t Klooster

Procesbegeleider / Engineer

joost.vtklooster@B-happyrealisatie.com

Gijs Schalkwijk

Projectleider / Constructeur

gijs.schalkwijk@B-happyrealisatie.com

Willem Markman

Uitvoeringscoördinator

willem.markman@B-happyrealisatie.com

Ingrid Oosterom

Administrateur project / Verkoopondersteuner

ingrid.oosterom@b-happyrealisatie.com

Sanne van Haasteren

Ontwerper

sanne.vhaasteren@B-happyrealisatie.com

Stijn Lockefeer

Operations / Partnering

stijn.lockefeer@B-happyrealisatie.com

Johan van den Bogaard

Procesbegeleider / Engineer

johan.vdbogaard@B-happyrealisatie.com

Nienke Stikkelbroeck

Administrateur project/financiën

nienke.stikkelbroeck@b-happyrealisatie.com

Marco Bijnen

Werkvoorbereider

marco.bijnen@B-happyrealisatie.com

Marieke van Laanen

Interieurontwerper / marketing en communicatie

marieke.vlaanen@b-happyrealisatie.com

Joost Huijgen

Directie / Projectleider / Verkoper

joost.huijgen@B-happyrealisatie.com

Nadine Mocking

Engineer

nadine.mocking@B-happyrealisatie.com

Eric Offermans

Ontwerper / Engineer

eric.offermans@B-happyrealisatie.com

Angelique van de Schraaf

Constructeur

angelique.vdschraaf@B-happyrealisatie.com