B-happy is een allround bouwpartner die de architectuur, engineering en de complete realisatie verzorgt voor alle typen bouwwerken. Ons team bestaat uit professionals die stuk voor stuk enthousiast en gedreven zijn. Samen bouwen we aan projecten waar we trots op zijn.


Aanspreekpunten binnen het team van B-happy:

Eric Offermans
Design & Engineering

eric.offermans@B-happyrealisatie.com

Johan van den Boogaard
Technisch Adviseur

johan.vdboogaard@B-happyrealisatie.com

Nadine Mocking
Technisch Specialist

nadine.mocking@B-happyrealisatie.com

Joost van ‘t Klooster
Engineering

joost.vtklooster@B-happyrealisatie.com

Marco Bijnen
Werkvoorbereiding

marco.bijnen@B-happyrealisatie.com

Stijn Lockefeer
Operations & Partnering

stijn.lockefeer@B-happyrealisatie.com

Ingrid Oosterom
Projectadministratie

ingrid.oosterom@B-happyrealisatie.com

Joost Huijgen
Algemeen Directeur & Financiën

joost.huijgen@B-happyrealisatie.com

Benieuwd naar de rest van ons team? Neem contact met ons op!